Přihlaš se do NPZK /Nej postava z komixu/ TADY, díky

Jaký jezdecký sport??

21. ledna 2009 v 15:21 | Zuzííík
hcete vědět, po jakém typu jezdeckého sportu sáhnout?Potom jste na správném místě, protože tento článek je tu jen a pouze pro vás.Udělejte si tento testík a zjistíte, jaký druh jezdeckého sportu se pro vás hodí.
1.Co máte radši?
a)adrenalin
b)eleganci
c)rychlost

2.Jakého koně byste nejradši vlastnili?
a)živého a čilého, může být neposlušný
b) klidného a mírného,poslušného
c)Nelekavého, silného a rychlého
3. Jaké zbarvení koně máte nejradši?
a)Vraník,ryzák nebo hnědák
b)bělouš nebo vraník
c)všechna zbarvení
NEJVÍCE A:
Tak vy se hodíte na parkur.Už první otázka "Co máte nejradši?" vás mohla dovést právě k parkuru.Pokud chcete zažít něco opravdu krásného, parkur je pro vás to pravé.Skákání na koni je skvělý zážitek pro každého, co dělá něco neobvyklého.Pokud se chcete dopracovat až k závodům a něco na nich získat, je dobré vlastnit koně vytrénovaného k závodům.Na parkur je dobrý Český teplokrevník, Angloarab nebo třeba Hannoverský kůň.Ovšem jsou známy i případy, kde šli do parkurových závodů (a byli velice úspěšní) i například Angličští plnokrevníci.
NJEVÍCE B:
Elegance, čistě bílí koně, Krásná elegantní města, jako například Francie, pokud máte rádi něco podobného, zkuste drezuru.Drezúrní koně bývají velmi poslušní, umí hodně věcí.Ovšem bych doporučovala si pro závody spíše nějakého koně koupit, než si koně sám vycvičit-i velmi kušení jezdci s tím mívají hodně problémů a stojí to hodně času, než se z normálního koně vytrénuje drezúrní kůň.Pokud chcete nějakéo opravdu dobrého koně, zkuste hledat třeba v plemenech, jako je Angloarab,Lipicán nebo hannoverský kůň.Obzvlášť Lipicáni jsou hodně učenliví, toto plemeno se na drezúru hodní nejvíce už kvůli jejich mírnosti.
NEJVÍCE C:
Vy jste pány (nebo dámamy) dostihů.rachlost, svižnost, to je pro vás.Pokud se chcete dostat někam víše, měli byste si už začít šetřit, protožýe pokud se chcete zúčastňovat závodů, bylo by dobré si pořídit Anglického plnokrevníka, který má rychlost prostě v.... no přece v kopytech.Ale pamatujte:Nejtěžší dotih nevyhrávají nohy koně, nýbrž jeho srdce.
POKUD VÁM TENTO TEST VYŠEL JINAK, NEŽ BYSTE SI PŘÁLI, PROSTĚ HO IGNORUJTE!TOTO JSOU POUZE NĚJAKÁ ROZVINUTÍ OTÁZKY "CO ZA JEZDECKÝ SPORT MÁŠ NEJRADŠI?".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopíruj s ikonkou!

Písničky:
3.2.1.